Su tesisatçısı,Su kaçağı,Tıkalı gider açma,Kanal açma,Kombi servisi,Klima servisi,
 Ataköy su tesisatçısı,ataköy su kaçağı tespiti,ataköy tıkalı gider açma,

Doğalgaz Tesisatı

Gerek kalorifer tesisatı,gerek doğalgaz tesisatı,gerekse evinizin su tesisatı bunların tamamını yapacak olan kişi ısı/doğalgaz/mekanik olarak geçmesine rağmen işciliği yapacak olan kişi bildiğimiz su tesisatçısıdır.KAYA su tesisatı ve doğalgaz tesisatı ana başlığı'nın tanımınıda kısaca yapmış olalım.
Bildiğimiz su tesisatçısı derken şöyle birde ayrım yapmak gerekmektedir. 
Çok önemli bir detayı paylaşmak isteriz 30 tl lik kaynak makinesini eline alan çoğu kişi  ben tesisatçıyım diye dolaşmaya başlamıştır.
Gözlemlerimize dayanarak  bir çok tesisat/ısı/doğalgaz firması olmasına karşı max %25 lik bir bölümüne usta diyebiliriz.  
Bir tesisatçının  Doğalgaz tesisatı çekebilmesi bazı belgeleri alması gerekmektedir bunu gözönünde bulundurunuz.

 Yetkili mühendis kontrol edip projesini çizer Doğalgaz tesisatınıda uzman ekibimiz yapar Doğalgaz tesisatı çekildikten sonra manometre aracılığıyla kaçak olup olmadığını kontrol ederiz kaçak yoksa gerisi igdaş yetkili mühendisin görevidir  igdaş bünyesindeki mühendis kontrol edip gaz açar.

Kalorifer tesisatı aslında doğalgaz tesisatından daha çok dikkat etmeniz gereken bir konudur. 

Doğalgaz da hata payı yok denebilecek kadar azdır.Kaloriferde bu pay çok yüksektir,

  • hangi marka boru kullanıldı,
  • kaç metre boru döşendi,
  • boru çapları uygunmudur,
  • gereksiz ve fazla dirsek kullanılmışmı,
  • radyatör ağızları doğru bırakıldımı,
  • kaynak doğru sıcaklıkta yapıldımı, 
  • borularda çapak oluştumu,

Bunlara benzer bir çok örnek verebiliriz.Kalorifer tesisatının onlarca püf noktası ve ayrıntısı vardır.Bu işi yapan bir tesisatçının ve doğalgaz ustasının bütün bunları tamamen bilmesi gerekmektedir.

Plastik boruya işlem yapmak demir boruya işlem yapmaya nazaran daha zor değildir.Bundan dolayı kendini tesisatçı sananlar türemiştir.  

Kalorifer tesisatı yaptırırken kesinlikle güvenilir,referans gösterebilen,kendini tekniğini bilen işin uzmanı tesisatçıyla çalışmanızı öneriyoruz. 
Tesisat gerçekten önemli bir bağlantıdır.Tesisat bağlantılarınız gerektiği gibi yapılmamışsa ne kombi'nizden ne radyatör ne petek lerden gerekli verimi alamazsınız.Bu nedenle kombi ve radyatörler'den  önce tesisatınız düzgün olmalıdır.KAYA tesisat yılların tecrübesi ve uzman ekibiyle doğalgaz ve kalorifer tesisatında istanbul avrupa yakasında hizmetlerini sürdürmektedir.

doğalgaz tesisatı


indirim ve kampanyalar için takipte olunuz

 

Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret85961
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.133532.2622
Euro34.932035.0720
Saat
Takvim