Su tesisatçısı,Su kaçağı,Tıkalı gider açma,Kanal açma,Kombi servisi,Klima servisi,
 Ataköy su tesisatçısı,ataköy su kaçağı tespiti,ataköy tıkalı gider açma,

Su Kaçağı Tespiti

 Bina içi su kaçağı ,duvarlarda rutubet ve genel olarak banyo,mutfak ve tuvalet giderlerinin alt kata damlama yada sızıntı yapması olarak kendini gösterir.

Katlar arası temiz yada pis su tesisatından kaynaklanan bu su kaçaklarının çözümü için yapılacak
tek şey noktasal su kaçağının yerini tespit edebilen cihazlar kullanmaktır.
Dairenize ve evinizin dekorayonuna zarar 
vermeden olası durumlarda en fazla 2 yada 4 fayans kırarak arızanın onarımı yapılabilir. Arızanın durumuna göre değişiklik göstersede  en kısa sürede onarım yapılır ve iş teslim edilir.

 

  • TEMİZ SU KAÇAĞI
  • KALORİFER TESİSATI SU KAÇAĞI
  • ATIK SU GİDERİ (PİS SU) KAÇAĞI TESPİTİ
  • YAĞMUR GİDERİNDE SU KAÇAĞI
  • ZEMİNDEN GELEN SU KAÇAĞI
  • DUVARDAN OLUŞAN SU KAÇAĞI
  • ÜST KATTAN GELEN TAVANDA OLUŞAN SU SIZINTILARI,
Su kaçağı tespiti biraz yıllar öncesine gidersek çok meşakkatli sonrasında büyük tadilat ve masraf  gerektiren bir işlemdi.
Teknoloji'nin getirdiği yenilikleri herzaman takip eden sürekli kendini geliştiren bir firma olarak diğer çalışmalarımızda olduğu gibi su kaçağı tespiti çalışmalarımızdada yeni cihazlarımızla hizmet veriyoruz.
Su kaçağı çeşidi olan temiz su kaçağında noktasal tespit yapılabilmektedir bu sayede.
Pis su tesisatında ise cihazların yanısıra bilgi birikimi ve tecrübe daha etkin rol oynuyor.bu tür su kaçakları daha detaylı inceleme yapılması gereken su kaçaklarıdır.bazen üst kattan gelen su sızıntısıyla kendini gösterir tavanınızda nemli bir görünüm ve rutubet olur.
 
Su kaçağında cihazlarla dinleme yapılır ve su kaçağı olan yerden eğer iyi ses alınıyorsa bunun 100% çözümü garantidir fakat çok az ses geliyor ise sesi artırmak tesisata pompayla su basılıp basıncın yükseltilmesi sağlanır tecrübelerimize dayanarak bu tarz çalışmalarımızda noktasal tespit kesinlikle söylenemez ,söyleyenlerde abartıyor bunu bilmenizde yarar var.
Eski tesisatlarda basınç yükseltilmesi riskli olabileceği gibi biraz daha masraf gerektirir çünki borular eski olduğu için diğer yerlerinden zarar görmesi muhtemeldir. Su kaçağı hakkında sormak istediğiniz herşey için arayabilirsiniz kesinlikle ekibimiz yardımcı olacak ve sizi bilgilendirecektir.
Su kaçağı sorununuzun çözümü için randevu alabilirsiniz.Müşteri memnuniyeti herzaman önceliğimiz ve şiarımızdır en büyük referans müşteri memnuniyetidir.
Su kaçağı tespiti yapılırken kullandığımız cihazlarımız , su kaçağı nerden kaynaklanıyor,ne yapmak gerekir, masrafı nedir, tadilat gerekirmi bütün bu sorularınıza cevaplar nettir.
İNŞAAT DEKORASYON
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret85961
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.133532.2622
Euro34.932035.0720
Saat
Takvim